wrapper

 | تاریخ ارسال: ۱۳۹۶/۵/۲۱ | 
 

قابل توجه علاقمندان به ادامه تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد در مرکز آموزش الکترونیکی

 دانشگاه علم و صنعت ایران

 

این مرکز برای سال تحصیلی 97-1396 از طریق آزمون دوره­ های کارشناسی ارشد ناپیوسته سازمان سنجش آموزش کشور دانشجو می­پذیرد.

در این پذیرش همانند سال 95 علاوه بر پذیرش عادی کد رشته ­های مخصوص شاغلین نیز وجود خواهد داشت که جهت فراهم نمودن شرایط ادامه تحصیل برای شاغلین در نظر گرفته می­شود و کسانی می­توانند این کد رشته­ ها را انتخاب نمایند که گواهی اشتغال به کار طبق توضیح دفترچه آزمون در زمان پذیرش ارائه نمایند.

تحصیل در مرکز آموزش الکترونیکی با پرداخت شهریه است و این شهریه هر ساله توسط هیات امنای دانشگاه تعیین می‌گردد.

کلاس­های درس این مرکز به صورت بر خط (On-line) بوده و دانشجویان بدون حضور فیزیکی در دانشگاه در کلاس­ها به صورت الکترونیکی شرکت می­کنند و تنها امتحانات و کلاس­های رفع اشکال ( یک یا دو جلسه در هر ترم به تشخیص استاد درس) به صورت حضوری برگزار می­شوند.

پذیرش دانشجو در تمامی رشته­ها به عنوان آموزش – محور خواهد بود و دانشجویان با گذراندن دروس و سمینار فارغ‌التحصیل خواهند شد. برای حداکثر 30% دانشجویان با شرایط آموزش عالی و تائید گروه آموزشی مربوطه امکان تبدیل شدن به دانشجوی آموزشی – پژوهشی وجود خواهد داشت که این دانشجویان تعداد دروس کمتری گذرانده و جایگزین این واحدها پایان نامه کارشناسی ارشد خواهند گذراند.

دوره­های آموزش الکترونیکی مورد تائید وزارت علوم، تحقیقات و فناوری است و ارزش مدارک این دوره از نظر ادامه تحصیل و اشتغال به کار مشابه دیگر مدارک کارشناسی­ ارشد مورد تائید وزارت مذکور است. هم­چنین از نظر قوانین آموزشی نیز تابع قوانین و آیین نامه ­های آموزشی دوره کارشناسی­ ارشد وزارت­خانه است.کد امنیتی را در کادر بنویسید    
تمامی حقوق برای مرکز آموزش الکترونیکی دانشگاه علم و صنعت ایران محفوظ است.

تماس با مرکز آموزش الکترونیکی

  • آدرس: ايران، تهران، ميدان رسالت، خ هنگام، خ دانشگاه، دانشگاه علم و صنعت ايران، صندوق پستی: ۳۶۳-۱۶۸۴۵
  • تلفن:  ۲-۷۷۲٠۹٠۲٠-٠۲۱
  • نمابر:  ۷۷۲۴٠۵۹۲-٠۲۱

ورود به LMS - دانشجویان جاری