wrapper

اخبار عمومی مرکز

زمان شروع کلاس های مرکز آموزش الکترونیکی

    "به اطلاع دانشجویان محترم می رساند کلاسهای مرکز آموزش الکترونیکی برای دانشجویان ورودی 96 و قبل از روز 97/6/24 شروع می شود   به اطلاع دانشجویان محترم می رساند کلاسهای دانشجویان ورودی 97 از روز 97/6/31 آغاز می گردد"       ..

قابل توجه دانشجویان فناوری های نوین ورودی 97

ضمن عرض تبریک به‌مناسبت قبولی در مقطع کارشناسی ارشد دردانشکده فناوری های نوین، به اطلاع می‌رساند دانشجویان آموزش الکترونیکی پس از ثبت‌نام در ستاد اصلی، الزامی ایست جهت تکمیل پرونده دانشجویی و ارائه ریز نمرات تایید شده دانشگاه مقطع کارشناسی خود و یک قطعه عکس 3*4 و نیز به جهت انتخاب واحد به اتاق تحصیلات تکمیلی دانشکده فناوری های نوین نزد خانم فرزادمنش و یا خانم ساکی مراجعه نمایند.​ ... ..

دانشجویان دو ترم مشروطی

قابل توجه دانشجویان با وضعیت دو ترم مشروطی: به اطلاع دانشجویانی که در دو ترم تحصیلی مشروط شده اند می رساند به هیچ وجه در نیمسال اول 98-1397 اخذ واحد ننمایند. توجه داشته باشید سیستم گلستان به صورت خودکار منعی برای ثبت نام ایجاد نمی کند و مسئولیت کنترل وضعیت اخراج با دانشجو است. در صورت اخذ واحد و پس از بسته شدن سیستم گلستان امکان استرداد شهریه ... ..

اطلاعیه HSE

دانشجویانی که در حال فارغ التحصیلی هستند و نیاز به اخذ مجوز دفاع دارند به گونه ای برنامه ریزی نمایند که حتما در آزمون HSE شرکت نمایند. پس از آزمون سوم مرداد آزمون بعدی هفتم شهریور برگزار می گردد و برای دانشجویانی که می خواهند از شهریور در آزمون های هفتگی شرکت کنند از سوم مرداد می توانند با ورود به سایت ثبت نام در آزمون های شهریور ... ..

داوطلبان آزمون ورودی کارشناسی ارشد سال 97

قابل توجه داوطلبان آزمون ورودی کارشناسی ارشد سال 97 که علاقمند به انتخاب رشته های مرکز آموزش الکترونیکی دانشگاه علم و صنعت ایران هستند به اطلاع می رساند با توجه به تصمیم معاونت آموزشی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری از سال جاری کد رشته های ویژه شاغلین حذف شده است. لذا شاغلین متقاضی ادامه تحصیل در این مرکز نیز باید کد رشته های عادی اعلام شده در دفترچه ... ..

پایان نامه

قابل توجه دانشجویان محترم:   به اطلاع دانشجویان محترم مقطع کارشناسی ارشد مرکز آموزش الکترونیکی که درس پایان نامه اخذ کرده‌اند یا قصد اخذ درس مذکور را دارند (دانشجویان آموزشی – پژوهشی) می‌رساند: جهت کاهش هزینه تمدید پایان نامه ایشان، طبق مصوبه هیات رئیسه محترم دانشگاه، از این پس   ..

راهنمای سامانه مدیریت یادگیری

قابل توجه دانشجویان مرکز آموزش الکترونیکی: جهت مشاهده و دانلود راهنمای سامانه  LMS ویژه دانشجویان بر روی لینک زیر کلیک نمائید: 1- راهنمای سامانه مدیریت یادگیری-ویژه دانشجویان شماره 1 2- راهنمای سامانه مدیریت یادگیری-ویژه دانشجویان شماره 2 ..

مشکلات فنی احتمالی

دانشجویان گرامی ،با عرض پوزش به دلیل برخی مشکلات فنی احتمالی، از شما خواهشمندیم جهت یاری بهتر گروه فنی در رفع مشکلات، درصورت مشاهده هرگونه ایراد شرح مشکل را به آدرس ایمیل زیر ارسال بفرمایید. با تشکر.   azharivs+ee9qupza408tbp3g2ngu@boards.trello.com   ..

سامانه پیشینه‌ ی پژوهش

قابل توجه دانشجویان آموزشی – پژوهشی دانشجویانی که برای وضعیت پژوهشی انتخاب شده ‏اند لازم است قبل از انتخاب موضوع پایان‏ نامه جهت پیش‏گیری از انجام پژوهش‏ های تکراری به "سامانه پیشینه‏ ی پژوهش" مراجعه نموده تا از پیشینه پژوهش مورد نظر خود آگاهی یابید. ..

عضویت در کانال رسمی معاونت آموزشی

جهت عضویت در کانال رسمی معاونت آموزشی دانشگاه به آدرس زیر  مراجعه و یا بارکد زیر را به وسیله تلفن همراه خود اسکن نمایید: ..
سایر مطالب این بخش
تمامی حقوق برای مرکز آموزش الکترونیکی دانشگاه علم و صنعت ایران محفوظ است.

تماس با مرکز آموزش الکترونیکی

  • آدرس: ايران، تهران، ميدان رسالت، خ هنگام، خ دانشگاه، دانشگاه علم و صنعت ايران، صندوق پستی: ۳۶۳-۱۶۸۴۵
  • تلفن:  ۲-۷۷۲٠۹٠۲٠-٠۲۱
  • نمابر:  ۷۷۲۴٠۵۹۲-٠۲۱

ورود به LMS - دانشجویان جاری