wrapper

اخبار عمومی مرکز

دانشجویان دو ترم مشروطی

قابل توجه دانشجویان با وضعیت دو ترم مشروطی: به اطلاع دانشجویانی که در دو ترم تحصیلی مشروط شده اند می رساند به هیچ وجه در نیمسال اول 97-1396 اخذ واحد ننمایند. توجه داشته باشید سیستم گلستان به صورت خودکار منعی برای ثبت نام ایجاد نمی کند و مسئولیت کنترل وضعیت اخراج با دانشجو است. در صورت اخذ واحد و پس از بسته شدن سیستم گلستان امکان استرداد شهریه ... ..

اطلاعیه HSE

به اطلاع دانشجویان زیر که در تابستان 1396 در دوره HSE شرکت کرده­اند و در آزمون نمره بالای 50 را کسب نموده­اند؛ می­رساند جهت اخذ گواهی دوره HSE  به خانم حاجی­زاده در مرکز آموزش الکترونیکی مراجعه نمایند.   ..

اطلاعیه فوری HSE

دوره­ ی ایمنی، بهداشت و محیط زیست (HSE) برای دانشجویان کارشناسی ارشد ورودی 94  دانشکده های برق- مکانیک- فیزیک- شیمی- مهندسی شیمی- فناوری های نوین - کامپیوتر و مواد که در حال دفاع از پایان نامه خود هستند و این دوره را نگذراند (اسامی در لیست پیوست می باشد.)، به صورت الکترونیکی در سایت مرکز آموزش الکترونیکی دانشگاه به نشانی http://vu.iust.ac.ir   در  این سامانه برگزار می­گردد. (لطفا قسمت اطلاعیه HSE را ... ..

سامانه پیشینه‌ ی پژوهش

قابل توجه دانشجویان آموزشی – پژوهشی دانشجویانی که برای وضعیت پژوهشی انتخاب شده ‏اند لازم است قبل از انتخاب موضوع پایان‏ نامه جهت پیش‏گیری از انجام پژوهش‏ های تکراری به "سامانه پیشینه‏ ی پژوهش" مراجعه نموده تا از پیشینه پژوهش مورد نظر خود آگاهی یابید. ..

عضویت در کانال رسمی معاونت آموزشی

جهت عضویت در کانال رسمی معاونت آموزشی دانشگاه به آدرس زیر  مراجعه و یا بارکد زیر را به وسیله تلفن همراه خود اسکن نمایید: ..

نظرسنجی کیفیت LMS

دانشجویان محترم لطفاً در صورت تمایل بازخورد خود را از کیفیت تجربهLMS  و کلاس آنلاین به آدرس ایمیل hamedasadi@mail.iust.ac.ir  ارسال فرمایید و بدینوسیله ما را در خدمت‌رسانی بهتر یاری فرمایید. ..

لینک ورود به LMS

قابل توجه تمامی کاربران،اساتید و دانشجویان مرکز آموزش الکترونیکی: لطفا برحسب رشته و دوره خود لینک مناسب برای ورود به سامانه LMS را انتخاب کنید لینک "LMS دوره های آزاد" مربوط به کاربران دوره های آزاد و کلیه دانشجویان ترم گذشته لینک"LMS دانشجویان کامپیوتر" فقط برای دانشجویان رشته های مهندسی کامپیوتر- نرم افزار،مهندسی ..

مقاله برتر

مرکز آموزش الکترونیکی پذیرش مقاله آقایان حمیدرضا سمسار، امیر بستانچی و بهنام مشفقی بهمراه استاد محترم آقای دکتر اکبری را به عنوان مقاله برتر در دومین همایش پژوهش های کاربردی در علوم کامپیوتر و فناوری اطلاعات را به این عزیزان تبریک گفته و برای ایشان آرزوی موفقیت دارد ..

قابل توجه کلیه دانشجویان مشمول متقاضی خروج از کشور

به اطلاع کلیه دانشجویان مشمول متقاضی خروج از کشور می‏رساند، جهت ثبت درخواست خروج از کشور می‌بایست به سایت تحصیلات تکمیلی دانشگاه مراجعه نموده و اقدامات لازم را طبق فایل پیوست شده مربوطه انجام دهند ..
تمامی حقوق برای مرکز آموزش الکترونیکی دانشگاه علم و صنعت ایران محفوظ است.

تماس با مرکز آموزش الکترونیکی

  • آدرس: ايران، تهران، ميدان رسالت، خ هنگام، خ دانشگاه، دانشگاه علم و صنعت ايران، صندوق پستی: ۳۶۳-۱۶۸۴۵
  • تلفن:  ۲-۷۷۲٠۹٠۲٠-٠۲۱
  • نمابر:  ۷۷۲۴٠۵۹۲-٠۲۱

ورود به LMS - دانشجویان جاری