wrapper

اخبار عمومی مرکز

پوستر جشن دانش آموختگان

پوستر جشن دانش آموختگان ..

سوالات متداول در ثبت نام جشن دانش آموختگان 97

علاقه­مندان به ثبت نام در جشن دانش آموختگان سال تحصیلی 96- 1395 (زمان برگزاری: اردیبهشت 97)، لطفاً قبل از تماس با دبیرخانه جشن، به سوالات متداول ذیل توجه کنند.   1- ثبت نام به چه طریق میسر است؟ صرفاً به صورت غیرحضوری (اینترنتی) و از طریق سامانه گلستان.   ..

اطلاعات و جزئیات ثبت نام در جشن دانش آموختگان 96-1395

بسمه تعالی   به اطلاع کلیه دانش ‏آموختگان سال تحصیلی گذشته دانشگاه علم و صنعت ایران می‏رساند، معاونت فرهنگی و اجتماعی در نظر دارد جشن دانش‏آموختگان سال تحصیلی 96-1395 دانشگاه را در روزهای دوشنبه 17، سه شنبه 18 و چهارشنبه 19 اردیبهشت 1397 (به تفکیک دانشکده­ای) برگزار نماید، به همین منظور از کلیه دانش­آموختگان محترم واجد شرایط دعوت می­شود در صورت تمایل به شرکت در این جشن، با مطالعه ... ..

عدم دسترسی به LMS

قابل توجه دانشجویان و اساتید مرکز آموزش الکترونیکی: در صورتی که امروز 21 بهمن عدم دسترسی به سامانه LMS را تجربه کردید به دلیل تعریف تدریجی دروس در سامانه می باشد، لطفا ساعتی بعد امتحان نمائید. با تشکر   ..

شروع نیمسال 962

بسمه تعالی به اطلاع کلیه اساتید ارجمند و دانشجویان گرامی مرکز آموزش الکترونیکی می رساند کلاسهای مرکز آموزش الکترونیکی طبق تقویم آموزشی دانشگاه از روز شنبه 96/11/21 آغاز خواهد شد     ..

فایل همایش برای ورودی های جدید

قابل توجه دانشجویان ورودی جدید مرکز آموزش الکترونیکی: جهت استفاده از فیلم های همایش ورودی های مهر 96 پس از ورود به سامانه LMS وارد درس "درس تست(LMS و کلاس مجازی)" شده و فایل های همایش را مشاهده نمائید.   ..

جلسه توجیهی پذیرفته شده تکمیل ظرفیت

قابل توجه دانشجویان پذیرفته شده تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد سال 1396 به اطلاع می رساند جلسه توجیهی آشنایی با مرکز آموزش الکترونیکی، قوانین و آیین نامه های آموزشی و نحوه کار باسیستم آموزشی وشرکت در کلاسهای آنلاین در روز پنجشنبه 96/10/28 از ساعت 8/30 الی 11/30 در محل مجتمع امام خمینی (ره) برگزار می شود. شرکت در این جلسه برای کلیه دانشجویان ورودی بهمن 96 اجباری است. ... ..

بروزرسانی ال ام اس

قابل توجه دانشجویان، اساتید حل تمرین و اساتید دروس ال ام اس از تاریخ 7 تا 14 بهمن ماه برای پاره ای بروز رسانی ها از دسترس خارج خواهد شد خواهشمند است هر گونه تمهید لازم برای برگزاری کوییزهای آنلاین و تحویل گرفتن تکالیف و سایر فعالیتها قبل از این زمان صورت پذیرد ..

پایان نامه

قابل توجه دانشجویان محترم:   به اطلاع دانشجویان محترم مقطع کارشناسی ارشد مرکز آموزش الکترونیکی که درس پایان نامه اخذ کرده‌اند یا قصد اخذ درس مذکور را دارند (دانشجویان آموزشی – پژوهشی) می‌رساند: جهت کاهش هزینه تمدید پایان نامه ایشان، طبق مصوبه هیات رئیسه محترم دانشگاه، از این پس   ..

جلسه پرسش و پاسخ دانشکده مهندسی پیشرفت

قابل توجه دانشجویان مهندسی پیشرفت مرکز آموزش الکترونیکی: جلسه پرسش و پاسخ آنلاین با حضور رئیس و معاون آموزشی دانشکده مهندسی پیشرفت در روز شنبه 1396/10/02 ساعت 12 برگزار می گردد. جهت شرکت در کلاس، پس از ورود به سامانه LMS وارد درس پرسش و پاسخ از لیست دروس خود شده و سپس بر روی لینک کلاس مجازی پرسش و پاسخ کلیک نمائید.   ..
سایر مطالب این بخش
اطلاعیه HSE آبان 96 - ۱۳۹۶/۷/۱۱ -
اطلاعیه HSE - ۱۳۹۶/۶/۱۱ -
نظرسنجی کیفیت LMS - ۱۳۹۵/۱۱/۳۰ -
لینک ورود به LMS - ۱۳۹۵/۱۱/۱۳ -
مقاله برتر - ۱۳۹۵/۱۰/۲۲ -
تمامی حقوق برای مرکز آموزش الکترونیکی دانشگاه علم و صنعت ایران محفوظ است.

تماس با مرکز آموزش الکترونیکی

  • آدرس: ايران، تهران، ميدان رسالت، خ هنگام، خ دانشگاه، دانشگاه علم و صنعت ايران، صندوق پستی: ۳۶۳-۱۶۸۴۵
  • تلفن:  ۲-۷۷۲٠۹٠۲٠-٠۲۱
  • نمابر:  ۷۷۲۴٠۵۹۲-٠۲۱

ورود به LMS - دانشجویان جاری