wrapper

پذیرش دانشجو

اطلاعیه 2 پذیرش بهمن 96

توضیح در مورد دوره مجازی و مجازی ویژه شاغلین   قابل توجه علاقمندان به انتخاب رشته های مرکز آموزش الکترونیکی در مرحله تکمیل ظرفیت آزمون کارشناسی ارشد: دو نوع پذیرش مجازی و مجازی ویژه شاغلین از نظر میزان شهریه و نوع آموزشی تفاوتی با یکدیگر ندارند. تنها در مرحله گزینش دانشجو، داوطلبان پذیرش ویژه شاغلین باید سه سال سابقه کار مستمر و یا پنج سال سابقه کار غیرمستمر داشته باشند ... ..

اطلاعیه پذیرش بهمن 96

به اطلاع علاقمندان به ادامه تحصیل در دوره کارشناسی ارشد مرکزآموزش الکترونیکی می رساند این مرکز در مرحله تکمیل ظرفیت پذیرش آزمون ورودی کارشناسی ارشد سال 96 که از طریق سازمان سنجش آموزش کشور در حال انجام است برای شروع به تحصیل از نیمسال دوم سال تحصیلی 96 – 97 دانشجو می پذیرد. لطفا جهت دریافت اطلاعات تکمیلی به سامانه سازمان مذکور مراجعه فرمایید.   ..

اطلاعیه امور مالی ورودی های 96

بدینوسیله به اطلاع دانشجویان محترم جدیدالورود مهر 1396 مرکز آموزش الکترونیکی می رساند، از آنجایی که در زمان ثبت نام مبلغ واریزی به صورت علی الحساب بوده است لطفا با مراجعه به سیستم گلستان اطلاعات جامع قسمت مشاهد مبلغ نهایی  بدهی خود را مشاهده نمایید و در قسمت پرداخت الکترونیکی دانشجو که راهنمای آن در سایت مرکز موجود هست بدهی خود را تسویه نمایید. مهلت تسویه پایان ... ..

اطلاعیه 8 پذیرفته شدگان سال 1396

قابل توجه دانشجویان ورودی 96 فیلم همایش ورودی های 96 در درس "درس تست(LMS و کلاس مجازی)" قرار گرفت جهت مشاهده ابتدا وارد ال ام اس شوید و پس از ورود به درس "درس تست(LMS و کلاس مجازی)" فایل همایش که در دو قسمت قرار گرفته است را می توانید مشاهده کنید   ..

اطلاعیه 7 پذیرفته شدگان سال 1396 - خدمت وظیفه عمومی

قابل توجه پذیرفته شدگان کارشناسی‌ارشد مرکز آموزش الکترونیکی سال 1396 دانشگاه علم و صنعت ایران که در حال انجام خدمت وظیفه عمومی هستند   به اطلاع می‌رساند بر اساس اعلام رسمی سازمان وظیفه عمومی نیروی انتظامی افرادی که تاریخ اعزام به خدمت آنها قبل از قبولی یا پذیرش در دانشگاه می باشد در صورت پذیرش در دانشگاه برای ادامه تحصیل لازم است تا تاریخ 15/7/ 96 جهت ... ..

اطلاعیه مهم در خصوص عدم برگزاری برخی رشته ها

اطلاعیه در خصوص عدم برگزاری دوره های  مهندسی نانوفناوری (نانومواد) – مهندسی مکانیک (سازه و بدنه خودرو)   به اطلاع پذیرفته شدگان رشته های فوق که ثبت نام کرده اند می رساند به دلیل به حد نصاب نرسیدن تعداد پذیرفته شدگان ثبت نام کرده این دوره ها برای ورودی 96 برگزار نمی گردند. افراد ثبت نام کرده می توانند درخواست خود را برای  تغییر رشته به رشته ... ..

اطلاعیه شماره 6 پذیرفته شدگان 1396

بسمه تعالی قابل توجه دانشجویان کارشناسی ارشد مرکزآموزش الکترونیکی پذیرفته شده در سال 96 ضمن تبریک پذیرفته شدن در مقطع کارشناسی ارشد این دانشگاه به اطلاع می رساند همایش توجیهی در مورد قوانین آموزشی و نحوه کار با سیستم یادگیری مرکز و نیز آشنایی با دروس هر رشته در روز پنجشنبه 23 شهریورماه طبق جدول زیر برگزار خواهد شد:   ساعت 9 الی 11:30 سالن شهید بهرامی دانشجویان رشته ... ..

اطلاعیه 5 پذیرفته شدگان سال 1396

مدارک لازم جهت ثبت نام: اصل و دو برگ فتوکپی مدرک کارشناسی مورد تائید وزارت علوم، تحقیقات و فناوری یا وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی  و یا شورای عالی انقلاب فرهنگی که در آن معدل دوره کارشناسی(لیسانس) قید شده باشد به همراه ریز نمرات ..

اطلاعیه 4 پذیرفته شدگان سال 1396

جدول زمانبندی ثبت نام پذیرفته شدگان بدین وسیله به اطلاع پذیرفته شدگان ورودی 96 مقطع  کارشناسی ارشد آموزش الکترونیکی می رساند که ثبت نام از روز یکشنبه مورخ 96/6/19 الی چهارشنبه مورخ 96/6/22 مطابق جدول زیر در طبقه دوم ساختمان مجتمع فرهنگی امام خمینی (ره) واقع در دانشگاه علم و صنعت ایران انجام می‌گیرد.   ..

اطلاعیه 3 پذیرفته شدگان سال 1396

قابل توجه پذیرفته شدگان کارشناسی‌ارشد مرکز آموزش الکترونیکی سال 1396 دانشگاه علم و صنعت ایران ضمن عرض تبریک به مناسبت قبولی در مقطع کارشناسی ارشد در این دانشگاه به اطلاع می‌رساند ثبت نام ورودی‌های کارشناسی ارشد آموزش الکترونیکی از روز یکشنبه مورخ 96/6/19 الی چهارشنبه مورخ 96/6/22 در ساختمان مجتمع فرهنگی امام خمینی (ره) واقع در دانشگاه علم و صنعت ایران انجام می‌گیرد. جدول زمانبندی ثبت نام به تفکیک ... ..
سایر مطالب این بخش
تمامی حقوق برای مرکز آموزش الکترونیکی دانشگاه علم و صنعت ایران محفوظ است.

تماس با مرکز آموزش الکترونیکی

  • آدرس: ايران، تهران، ميدان رسالت، خ هنگام، خ دانشگاه، دانشگاه علم و صنعت ايران، صندوق پستی: ۳۶۳-۱۶۸۴۵
  • تلفن:  ۲-۷۷۲٠۹٠۲٠-٠۲۱
  • نمابر:  ۷۷۲۴٠۵۹۲-٠۲۱

ورود به LMS - دانشجویان جاری